سایت مسترقالب، با هدف برطرف‌کردن نیازهای شما قنادان عزیز راه‌اندازی شد

دهقان‌شاپ یکی از اولین فروشگاه‌های لوازم قنادی استان یزد است که سابقه بیست سال خدمات‌رسانی به شما عزیزان را دارا بوده و اکنون سایت مسترقالب، با هدف بهبود کیفیت و خدمات‌رسانی به شما عزیزان راه‌اندازی شده است تا بتوانیم بیش از پیش، خدمات‌رسان شما عزیزان باشیم.

همچنین تمامی مولدهای موجود در سایت از برند مسترقالب هستند که از نظر کیفیت ساخت در سطح بالایی قرار دارند و مطمئن هستیم که با اولین خرید کیفیت مولدها شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

ارسال از طریق پست و تیپاکس برای تمامی هم‌میهنان عزیز فراهم بوده و شما می‌توانید در هر کجای کشوور عزیزمان که هستید با خرید از مسترقالب سفارش خود را در اسرع وقت درب خانه تحویل بگیرید. البته بعضی محصولات مانند خامه به دلیل احتمال آب و خراب شدن فقط برای همشهریان یزدی ارسال می‌شوند.

همشهریان یزدی هم می‌توانند با سفارش بالای 150 هزار تومان از پرداخت هزینه‌ی ارسال بی‌نیاز باشند.

ویژگی خوب دیگری که شما می‌توانید با خرید از مستر قالب آن را تجربه کنید قیمت مناسب اجناس به دلیل حذف واسطه‌ها و عرضه‌ی مستقیم لوازم قنادی موردنیاز شما عزیزان است.

شما میتوانید از طریق شماره تلفن 09362919190 از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در تماس باشید و هرگونه انتقاد یا پیشنهادی را از طریق این راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.