قنادی در منزل بصرفه است؟

قنادی درمنزل این کسب و کار خوشمزه، هرگز قدیمی نمیشه و همیشه کسانی هستند که تمایل زیادی به خرید شیرینی و کیک دارند. مردم دوست دارند کیک تولد خودشون یا عزیزانشون رو به زیباترین و خاصترین کیک در روز تولدشون تبدیل کنن به همین دلیل است که هرگز نمی توانیم قنادی درمنزل و فروش کیک خانگی را یک شغل اشباع  شده بنامیم؛

البته این کار به یک هنرمند عاشق و خلاق نیاز داره اگر این چنین است، می توانید روی کسب درآمد خوب هم حساب کنید. در کمترین حالت ممکن اگر خلاقیت نداشته باشید  و یک قنادی کوچک  خانگی در شهر خودتان راه اندازی نمایید، می توانید روی درآمد چیزی حدود 10 میلیون تومانی این شغل حساب کنید. اما اگر به تمام ابعاد این شغل اشراف داشته، مهارت های لازم برای قنادی را داشته باشید و قنادی در منزل شما حرفی برای گفتن داشته باشد، می توانید روی درآمدهای ماهانه 200 میلیون تومان نیز حساب کنید؛ شاید هم بیشتر! بشروع کنید اگر عاشق این کارید از رفتن به کلاس های مختلف خودداری نکنید و هزینه کنید برای حرفه ای شدن پس از اینکه در کیک پزی خانگی حرفه ای و شناخته شدید برید بسمت آموزش دادن و تاسیس آکادمی. درامد قنادی قنادی در منزل یک کار پر درامد و بصرفست  نسبت به مواد اولیه قیمت مناسب حاشیه سود مناسبی دارد بشرط خلاقیت و عشق به کار.

به صورت کلی خوب است بدانید که بیش از 40 درصد فروش روانه یک قناد، سود خالص دارد. یعنی شما می توانید به مقدار زیادی درآمد قنادی کسب نمایید.. البته توجه داشته باشید که تمامی این ها، منوط به رعایت نکات بهداشتی، خلاقیت، داشتن مهارت طعم شناسی، خلاقیت و استفاده از قانون های  مشتری مداری است تا بتوانید مشتری های خود را راضی نگه دارید همان طور که گفته شد، درآمد قنادی از 10 میلیون تومان ماهانه در بدترین حالت ممکن آغاز شده و این ارقام می تواند تا 300 میلیون ماهانه نیز ادامه داشته باشد. یک قنادی معروف که شیرینی ها و کیک هایش زبان زد باشد، می تواند از سراسر شهر و حتی دورترین نقاط نیز مشتری داشته باشد. همین امر درآمد این شغل را بالا می برد و می توانید روی سودهای روزانه هنگفت حساب کنید. هرچه درآمد شما سنگین تر شود، به این معنی است که وظیفه بزرگ تری بر دوش شما قرار داده شده و شما به نیروی کار بیشتر و مواد اولیه بیشتر و البته زحمت بیشتری نیاز دارید. تمامی این موارد دست به دست هم می دهند تا در نهایت باز سود بیشتری از آن خود کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.